Yhteystiedot

Meidät tavoitat osoitteista:

Toimisto ja pikkupaketit:

Rajatorpantie 41C
01640 Vantaa
Puh: 0207 341 680 
Näytä kartalla

Varasto:

Kaikki raskaat ja isot tuotteet, korjattavat laitteet ym.

Koivuvaarankuja 1 (Lastauslaituri 26)
01640 Vantaa
Näytä kartalla

Sähköposti: finnlift@finnlift.fi (henkilöstö: etunimi.sukunimi@finnlift.fi)

Teitä palvelee

Michael Hagman.jpg

Michael Hagman
Toimitusjohtaja, myynti
(Uusimaa, Kantahäme ja Pirkanmaa)
Mob: 040 5555                                     Suora:0207 341 681 michael.hagman@finnlift.fi

Kimmo Kähönen.jpg

Kimmo Kähönen
Aluemyyntipäällikkö
(Pohjois-, Itä-, Keski-Suomi ja Päijät-Häme)
Mob: 050 465 6079                               Suora:0207 341 682
kimmo.kahonen@finnlift.fi

Jesse Hagman.jpg

Jesse Hagman
Myyntipäällikkö
(Satakunta, Varsinais-Suomi, Pohjanmaa ja Ahvenanmaa)
Mob: 040 5421 034                               Suora:0207 341 683
jesse.hagman@finnlift.fi

Sami kuva.jpg

Sami Mäkinen
Myynti                                    (Uusimaa, Kantahäme ja Pirkanmaa)                                              Mob: 040 630 7740                              Suora:0207 341 684 sami.makinen@finnlift.fi

 

 

 Tarja Huuhtanen.jpg

Tarja Huuhtanen
Talous ja myynnin tuki
Puh. 0207 341 680 / toimisto
sales@finnlift.fi tarja.huuhtanen@finnlift.fi

Varaosat

0207 341 680 / toimisto

Asennukset ja tarkastukset:

AC-Cranes     KP-Service Partner
 Juha Varis    Markku Glumerus
 juha.varis@accranes.fi    markku.glumerus@kp-servicepartner.com
 Mob: 0400 476 957     Mob: 044 762 2560

                                                                                                                                                                                                                                            

 

Huollot, korjaukset:

   

     KP-Service Partners
 Jari Koponen     Markku Glumerus
 jari.koponen@finnlift.fi      markku.glumerus@kp-servicepartner.com 
 Mob: 040 7500 700        Mob: 044 762 2560